• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

livecanvas

  1. Глупав

    Менувам Една Divi лиценца за една LiveCanvas лиценца

    Ако некој случајно му се наоѓа LiveCanvas WordPress builder со лиценца, би сакал ако е заинтересиран размениме софтвер за по една web-страна, со намера да поднаучам нешто за LiveCanvas, бидејќи од прв поглед ми побуди љубопитност. Доколку има некој/а кој ќе ми обезбеди API key за LiveCanvas за...
На врв Дно