Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

liquid cooling

 1. Deepcool Gammaxx L120 V2 RGB

  Deepcool Gammaxx L120 V2 RGB

  Се продава водено ладење Deepcool Gammaxx L120 V2 како на сликава компатибилно за сите сокети и матични, во одлична состојба со сите додатоци, кутија, кеси и слично. Купено од Анхоч 2021 година, работи и лади одлично, до сега возено на Рајзен 5600Х со ПБО оверклок без никакво прегревање...
 2. Нема Слика

  1600AF/Gigabyte B450M-H/16GB DDR4 3000/SSD

  Здраво пријатели, замолувам проценка за следната конфа: MB: Gigabyte B450M H (rev. 1.x) - Гаранција до 10.04.2023 CPU: Ryzen 5 1600 AF - Гаранција до 10.03.2023 Cooler: Deepcool MAELSTROM 120T Liqiud Cooler - Истечена гаранција RAM: 2x 8GB Kingston HyperX Fury DDR4 3000MHz CL15 - Гаранција до...
На врв Дно