• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

linode

  1. ParaziT69

    Linode referral

    Пратете ми реферал линк или код од Linode. Ќе зимам ВПС од нив и да му направам услуга на некој Пишете во темава или по ПП, сеедно
На врв Дно