Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

linksys

 1. Подарувам NAS Linksys NAS200

  Подарувам NAS Linksys NAS200

  Го подарувам NAS-от од насловот. Морам да известам, уредов ми е купен одамна, 2010/1 можеби. Се карактеризира со тоа што е ужасно спор, со оглед што работам со поголеми фајлови не бркаше работа уште тогаш. Можеби на некој ќе му се најде за некаква употреба. PDF упатство. ПП за пријава за...
 2. NikolaJanev92

  Проблем со Linksys wrt54gl

  Добро Вечер имам проблем со рутерот кога го флеширав firmeware ми се изгаси напојувњето и сега не доделува Ip адреси и само power свети дали е имал некој исти проблем и дали има решение затоа Благодарам однапред
На врв Дно