Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

light

  1. A

    Проблем AM5 Pomos

    Zdravo decki imam zemeno 7800x3d od USA, Corsair 6000mhz ram od USA i Asrock B650E PG riptide Wifi od zirafa50 i cooler od Anhoch. Sklopiv se kako sto treba ali nekje da poste i mi svetat CPU i DRAM Debug lightsot. Probav samo so 1 ram stick vo site slotovi individualno ali ne e do ramot...
На врв Дно