• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

lifebook

  1. DonFrozex

    Продавам Fujitsu LifeBook AH532

    Лаптопот е од 2014-та почетокот некаде, користен од девојче за секој-дневни потреби. Се продава пошо време и е за подновување. Донесен е директно од Германија. Батеријата не е нешто најдобра, на 100% наполнета - држи околу пола час. FUJITSU LIFEBOOK AH532 (x64-based-PC) Intel(R) Core(TM)...
На врв Дно