Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

lian li

  1. lian li 011 dynamic mini + CM v750 psu

    lian li 011 dynamic mini + CM v750 psu

    koristeno 1 godina, iscisteno, sredeno kako novo so site dodatoci i shtrafcinja coolermaster v750 SFX 80+ gold napojuvanje 750W full modular koristeno mesec-dva so garancija, kupeno od stranstvo, ako nedaj boze ima nekakov problem se nafakjam da go vratam. najblizok model e ovoj od 650W od setek...
На врв Дно