• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

lgtv

  1. Luxell

    Проблем со контраст на нов LG телевизор!?

    Пред два дена го зедов овој модел на LG и во глобала е добар звук,слика но има нешто што ми смета а незнам дали спаѓа во проблем или е тоа нормално. Во десниот долен агол на тв на црна позадина се заприметува значителен зголемен бел контраст спрема другите агли го пуштив и ова видео со црна...
На врв Дно