Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

lga1700

 1. Нема Слика

  LGA 1700 Contact Frame

  Доколку некој има нека понуди, да не се чека од Али.
 2. Нема Слика

  Gigabyte B660 GAMING X DDR4

  Користена 3 месеци, без никакви проблеми. Состојба фабричка. Купена од CU. Цена, фиксна: 6.500 денари.
 3. Нема Слика

  Asus TUF/Strix B660/760 D5 и/или 13600K

  Понедете во ПП плоча и/или цпу. Мора да е TUF/Strix серија LGA1700 и да е до DDR5 меморија. Исто така и 13600K. Да имаат кутии и гаранција. Да не има забуни, не ги барам во комбо туку засебно.
На врв Дно