Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

lga1155

  1. Нема Слика

    Матична LGA 1155 (4RAM slots)

    Како што е насловот , купувам функционална матична со LGA 1155 сокет и 4 места за рам плочи. Буџетот ми е до 3000 денари. Пожелно е да сте од Скопје. Понуди во приватна порака.
На врв Дно