Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

lga 1200

 1. Prodavam maticna asus strix b450 , ryzen 3600

  Prodavam maticna asus strix b450 , ryzen 3600

  PRODAVAM: mb - asus strix b450-f gaming. Cpu amd ryzen 3600. Ladnak cooler master black 212.. Prv gazda sum i koristena licno od mene. Plocata sleduva so nejzinata kutija. Cena za komplet 10.000 denarosi. Da napomenam za plocata ima kupeno licenca za windows i pri nova instalacija ne vi bara...
 2. Продавам Intel® Core™ i7-10700K Processor

  Продавам Intel® Core™ i7-10700K Processor

  Продавам користен Intel i7-10700K со локална гаранција до 10.08.2023. Процесорот си работи најнормално и без никакви проблеми. Никогаш не е клокан и се продава поради апгрејд. Си доаѓа со оригиналната кутија.
На врв Дно