Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

lga 1151

 1. Нема Слика

  8700k, ASRock Z390 Phantom Gaming 7, 16Gb RAM 3600mhz

  Ќе ве замолам за проценка на: Intel 8700k (Користен сток) - Нема гаранција ASRock Z390 Phantom Gaming 7 - Гаранција до 07.05.2023 во Нексио. G.Skill Ripjaws V 3600mhz CL16 2x8 - Треба да ја побарам гаранцијата. Користени за гејминг и без никакви проблеми. Се продаваат поради апгрејд.
 2. Нема Слика

  Купувам Матична socket LGA 1151

  Купувам матична со DDR4 и Сокет 1151
На врв Дно