Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

lga 1150

 1. igor_bef

  kupuvam matichna plocha za intel soket 1150

  Kupuvam matichna ploca za soket 1150, odnosno mi treba ploca za CPU i7-4790 i da poddruva ddr3 ram
 2. zipi123

  Купено Kupuvam i5+maticna

  Kupuvam i5 4ta gen + maticna h81,b85 ponudete vo pp so slika i cena
На врв Дно