Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

#lg

  1. Нема Слика

    LG 29UM58-P

    Здраво дечки, ќе ве замолам за проценка горенаведениот монитор зашто откако се преселив во друг стан и од тогаш никако да му најдам соодветно место и си стои некористен. Користен е во домашни услови за гејмање и работа во непушачка просторија. Нема гребнатинки ниту некакви оштетувања физички на...
На врв Дно