• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

lg tv

  1. olikomerc

    Купувам постоље за LG TV

    Ако има некој од неисправен ТВ, или да ми препорачате каде да барам вакво постоље за LG телевизор моделот е LG 42 LA 660S. Не ми треба целото постоље, само плочката што ги спојува тв и постољето. Се скршиле пластиките кај што се штрафовите и сега нема што да ги држи.
На врв Дно