• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

lg monitor

 1. rippermkd

  Проценка Monitor

  mi treba procenka na monitorov, koristen okolu 5 meseci, zagubena garancija Anhoch PC Market Online - Monitor 24" LG 24GM79G-B LED Gaming 1ms, 144Hz,USBx3,HDMIx2,DP,Height Adjustment
 2. ImTheDude

  Проценка Конфигурација i7 4790k/ Z97 Hero / 2x8Gb DDR3

  Ќе ве замолам за проценка на следната конфигурација. Asus Maximus VII Hero Z97-1150 - купено од DD Store, супер сочувана, нема мана до сега Intel i7-4790K 1150 - купено од Setec, супер сочуван, нема мана до сега, не е клокан Asus HD7850-DC2-2GD5 - купено од Setec, има спој на конекторите и...
 3. Astraion

  Продадено Продавам монитор LG W2242S

  Се продава монитор 22" LG W2242S LG W2242S-PF Monitor - 22 Wide Standard Monitor - LG Electronics SA Цена: 3000ден. Понуди и прашања во ПП.
На врв Дно