• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

lg k4

  1. temelk4

    Продадено Продажба / Проценка Нов LG K4 2017

    Здраво дечки Која цена би одел телефонот сега? LG K4 2017 Купен од вип со гаранција и се со кутија, вклучен е само дали работи. Слики од телефончето Спецификации: LG K4 (2017) - Full phone specifications Добредојдени се проценки и понуди.
На врв Дно