Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

lg gl850-b

  1. Нема Слика

    LG GL850-b

    LG GL850-B so mal defekt ne raboti DP i HDMI, raboti samo so 1 HDMI port so AMD graficka si raboti 144hrz so nvidia 100hrz, pogoden e i za rabota i za gaming specifikacii (nakratko) rezolucija 1440p (2k) 144hrz refresh (100hrz so nvidia G-sync, mislam deka bez G-sync e 144hrz, ne sum probal) 1ms...
На врв Дно