• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

lg g5

  1. gremlin

    Проценка LG G5 4GB/32GB

    Се продава мобилен LG G5 4GB/32GB модел LG-H850 голд. Купен во ледиком и имаше гаранција до вчера. Сочуван е максимално и нема ниту една гребнатинка на него, батерија држи еден и е исто во одлична состојба. Телефонот е во оригинална кутија со LG fast charge адаптер, едино фалат слушалките тие...
На врв Дно