• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

lg g4c

  1. l1d0v1c

    Се продава LG G4C, одлично сочуван

    Се продава телефончето од насловот, одлично сочувано, се си работи без проблем, речиси без грепка на екранот, можеби неколку ситни кои само под одреден агол се приметуваат. Прв корисник, гаранција истечена. Батеријата, според сестра ми, која го имаше како бекап телефон за работа, без многу...
На врв Дно