• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

level 10gt

  1. G4M3R

    Купувам куќиште Thermaltake Level 10GT

    Знам дека е ееееееееееееептен long shot ама да си ја пробам среќата:). Ова ми е омилено куќиште :love:, од времето уште го сањав... Но бидејќи беше огин скапо за мене, ни приближно не бев во можност да си го дозволам. Сега веќе е застарен модел и има многу подобри куќишта, но за мене ова ми е...
На врв Дно