Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

letz

  1. D

    Македонскиот Letz.do ја лансираше својата апликација

    Letz.do, македонскиот стартап кој доби 100.000 евра од SC Ventures денеска на познатата платформа за откривање стартапи и нови идеи, ProductHunt, официјално ja објави својата апликација. Повеќе за лансирањето на Letz тука. Повеќе за инвестицијата од 100.000 евра тука.
На врв Дно