Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

lens

  1. Canon EF 24-70mm F/2.8L II USM

    Canon EF 24-70mm F/2.8L II USM

    Ајде да си ја пробам среќата со продавање на објективов и на овие простори. Значи стандардно, одлично сочуван, комплет пакување, со кутија со кесички со се, ааааааааа се! Не знам што да пишам за објективот, стандареден зум објектив, одличен, остар како жилет брз како идеја! Одлично работи со...
На врв Дно