• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

лекарско

  1. spiritBreaker

    лекарско за возачка

    Значи дечки следниов...проблем е: работам во скопје, арно ама, личната карта ми се води на Крушево. е сеа, си платив тука прва помош, лекарско, си извозив часови...за полагање морам Прилеп, пошто лична карта и морам така. ајде, ексик, арно ама, случајно ми текна да се јавам во автошкола една во...
На врв Дно