Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

legion5

  1. Lenovo Legion 5-15IMH05 со гаранција

    Lenovo Legion 5-15IMH05 со гаранција

    Legion 5-15IMH05 (Lenovo) - Type 82AU Processor Intel® Core™ i5-10300H Processor(Core™ i5-10300H) Memory 1x 8GB DDR4 2933 Hard Drive 1x 512 GB SSD PCIe Wireless Network 1x Bluetooth® 5.0 or above; Wi-Fi 6 2x2 AX Ports 1x 1 Type C (USB3.1 GEN1+DP1.2); Combo jack; RJ45 port with Giga Lan; HDMI...
На врв Дно