Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

legion

  1. damil

    Нови LENOVO Legion Т5 GAMING конфигурации

    Продавам нови LENOVO LEGION T5 GAMING конфигурации: 1. LENOVO Legion T5 / i7 / RTX 3060 Processor: Intel Core i7-11700F (8C / 16T, 2.9 / 4.8GHz, 16MB) Graphics: NVIDIA GeForce RTX 3060 12GB GDDR6 Chipset: Intel B560 Memory: 1x 16GB UDIMM ARMOR DDR4-3200 Storage: 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4...
На врв Дно