Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

legion 5 pro

  1. Нема Слика

    Lenovo Legion 5 Pro 16ACH6H

    Се продава лаптопот подолу, купен во нептун со уште една година гаранција, во одлична состојба нема ниту една трага од користење, користен е со надворешна тастатура и маус, редовно чистен, во оригинална кутија со сите додатоци. Боја титаниум греј. Lenovo Legion 5 Pro 16ACH6H 16" 2K IPS HDR400...
На врв Дно