Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ledger usb

 1. Продавам LEDGER NANO S PLUS х2 неотпакувани

  Продавам LEDGER NANO S PLUS х2 неотпакувани

  Две на број, се разбира неотпакувани, нарачани од официјалната страна. Цена: 100€ Локација: Кочани/Скопје
 2. Miki98

  ledger live nano X update

  здраво ит другари Имам ledger nano x,и ми бара update,фали да му направам update на усб нано х нова верзија, во него чувам крипто,дали постои можност да ги изгубам после update? благодарам однпаред.
На врв Дно