• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

led

 1. K

  ЛЕД Драјвери/Адаптер - Каде?

  Здраво, во потрага сум по 24V DC адаптер или драјвер за ЛЕД лента. Не би ми требало многу силен, да речеме 20-30W бидејќи и не е многу долг ЛЕД стрипот, околу 1.5М. Каде можам да најдам? Разгледував, видов дека во логинг имаат, да сподели искуствто некој? Фала
 2. comakot

  RGB Strip

  Некој да не знае каде може да се купи RGB лента за во куќиште, пред некое време имаше некој си кит од DeepCool некако DeepCool RGB Kit 350 сега го нема во цела Македонија прашав во анхоч каде што го гледав па и во ддком ништо па некој да не знае каде можи да се купи лента? Можам да фатам да...
На врв Дно