• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

led cube

  1. V

    Led Cube 4x4x4 - Arduino

    дали некој има правено 4x4x4 лед коцка, пошто имам намера да правам па да знам дали имам да се консултирам со некој, и на истипов пост ќе напраам how to туториал за истово
На врв Дно