Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

led clock

  1. Miki98

    Предлог на аларм

    Здраво ит другари Може ли да ми предложите некој добар аларам да се гледа лед светлина во вечер,иако сетирам на телефон алармот не работи,го правам секој ден и после првото будење го исклучува и го одлага алармот после 1 ден. Било каков аларам само да ме разбуди на време MKD 534.11 37%OFF | LED...
На врв Дно