Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

latitude

 1. Dell Latitude 5430

  Dell Latitude 5430

  Се продава Dell Latitude 5430 со следните карактеристики: 12th Gen Intel i5-1235U 4.4GHz 16gb ram 3200 mhz 512 gb M2 ssd 14" privacy screen Лаптопот е отворен само за инсталација на оперативен систем и не е користен. Со лаптопот следува торба оригинална Dell.
 2. Нема Слика

  Проценка за Dell Latitude 5520 laptop

  Здраво на сите, Би сакал да ве замолам за проценка на следниов лаптоп: Dell Latitude 5520, линк. Модел: 2021 година, прво вклучување 22 Април 2021 година. Користен активно некаде ~2 години, за development & automation testing. Батерија држи ~3h на low performance. Козметичка состојба 9.5/10...
 3. NanoCell

  Latitude 5501 и компатибилност на делови

  Здраво, Моментално барам лаптоп кој ќе го користам на работа и изборот ми се сведува генерално на Dell Latitude/Precision или Lenovo Тhinkpad сериите. Dell компјутерите имаат цени кои повеќе ми одговараат, а имам и претходно позитивно искуство со повеќе компјутери од споменатите серии...
На врв Дно