Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

laravel

  1. Rufflesaurus

    Листа со најдобри курсеви кои ми помогнаа во кариерата

    Пред некој ден, напишав статија на мојот личен блог со наслов "Моите најдобри ресурси за учење кои ми помогнаа во мојата кариера" и преку приказна опишав како сум ги нашол и што ми се допаднало кај нив. Во иднина имам план да споделам уште неколку слични статии на оваа тема. Feedback е...
На врв Дно