Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

laptophp

 1. Нема Слика

  HP 255g

  Лаптопот е стар месец дена. 5500u 16gb ram Ips екран
 2. Filmk20

  Предлог Совет при купување лаптоп ASUS, HP

  Здраво, нов сум на форумов па извинете ако постирам на погрешно место:) Вака веќе некое време сум во потрага по лаптоп, од 30,000 - 35,000 - 37,000 и најдов неколку што мислам дека се добри, и ме интересира вашето мислење, бидејќи дечките у Сетек не знаат да објаснат кои точно делови ги имаат...
На врв Дно