• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

laptop laptop.mk е-продавница

  1. Mark0s

    Искуство со laptop.mk?

    Здраво дечки, Ме интересира дали некој има искуство со е-продавницата www.laptop.mk? Дали некој има купувано лаптоп од таму и ако сака да сподели негово мислење за страната? Сакам да купам лаптоп, па затоа ги разгледувам сите опции и баш денеска ја најдов оваа продавница, но не можам да најдам...
На врв Дно