• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

laptop computer stands

  1. JensenInterceptor

    Постоље за лаптоп?

    Во размислување сум да нарачам постоље за лаптоп. Да не случајно може да се купи во МК, или од Амазон да земам? Дали би зеле и ако да, какво би преопрачале? Онакво што е со прерамки па се потпира на желудец? Или можда е сепак подобро е она на ногари како мала масичка што личи? Или можеби она...
На врв Дно