• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

#laptop

  1. И

    Предлог лаптоп до 24/25000

    Сакам да купам лаптоп до 23/24000 денари, доколку може препорак Главно користам ворд, ексел и фотошоп/ лајтрум П.С : доколку имате и половен понудете Тачскрин би било огромна предност Благодарам
На врв Дно