Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

лапотоп

  1. Сезонско чистење

    Сезонско чистење

    Добар ден, се продава голем асортиман на ИТ опрема за која немам никаква намена и само ми стои. Се надевам дека ќе биде максимално искористена кај новите сопственици. Ви посакувам пријатно купување. За повеќе инфо,слики и понуди во ПП. Подигање од кај Лиса центар во Ново Лисиче. Делови за PC...
На врв Дно