• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

лап топ

  1. Todor91

    Лап топ што поддржува Staffpad

    Здраво дечки. Ми треба лап топ што поддржува Staffpad и по можност да биде нов. Имам листа на кои рaботи. Microsoft Surface Pro 1, 2, 3 or 4 Microsoft Surface 3 Microsoft Surface Book HP Elite X2 HP Spectre x360 HP Spectre X2 HP Envy x2 Asus VivoTab Note 8 Asus Taichi Toshiba Encore Write 2...
На врв Дно