Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ладење

 1. Costigan_Jr

  Продавам Corsair Hydro Series™ H105 (+ AM4 )

  Продавам водено ладење во одлична состојба. Комплет со целосното паковање и сите пропратни додатоци + АМ4 адаптер (купен дополнително). Воденото ладење е користено на рачно подесен број на вртежи на пумпа (преку BIOS) да не надминува 50% од брзината која може да ја достигне ( што директно...
 2. alumen :)

  Каде може да се најде водено ладење во МК?

  Како што гласи насловот, каде може да се најде во нашава напатена земја, елементи/систем за водено ладење?
На врв Дно