• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

kvr333x64c25/256

  1. JensenInterceptor

    Стар мемориски чип?

    Имам ваков мемориски чип: https://www.amazon.com/Kingston-KVR333X64C25-256-ValueRam-Non-ECC/dp/B00006HVT3 или: Kingston KVR333X64C25/256 ValueRam 256MB 333MHz DDR Non-ECC CL2.5 DIMM Memory Знам дека ќе ме карате, старо било, ѓубре било. Од пријател ми е, и по полици одамна ми се метка. Не...
На врв Дно