• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

kvr333x64c25/256

  1. JensenInterceptor

    Стар мемориски чип?

    Имам ваков мемориски чип: https://www.amazon.com/Kingston-KVR333X64C25-256-ValueRam-Non-ECC/dp/B00006HVT3 или: Kingston KVR333X64C25/256 ValueRam 256MB 333MHz DDR Non-ECC CL2.5 DIMM Memory Знам дека ќе ме карате, старо било, ѓубре било. Од пријател ми е, и по полици одамна ми се метка. Не...
На врв Дно