Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

купување на телефон

  1. Miki98

    искуство со istyle или купување на половно?

    здраво ит другари Сакам да си земам некој телефон саглам iphone 11 на рати да го земам од istyle е 38к на 4 рати дали се добри или? На половно го најдов зачуван без грепки и дрцики за 300€ . Што ми предлагате?
На врв Дно