• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

купување избор

  1. Garfield'

    Телефон по ваш избор

    Здраво другари ме знаете можеби,јас сум Garfield. Ми треба добар телефон за музика и камера,да има можност за кустом ром,буџетот одприлиика за телот. ќе биде: над 5000илјади ден. -5к. Е сега ми нудат HTC 10 дали е добар? мене ми треба за музика и мн.добра камера,да не биде голем како цигла за...
На врв Дно