• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

kupuvam gpu 8800gt

  1. zipi123

    Kupuvam graficka

    Kupuvam graficka od tipot 9600gt,8800gt,gt220 (napomena!! bez dodatok od 6pin connector) cena 500 den ponudi vo poraka.
На врв Дно