• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

kupuvam

 1. zipi123

  Kupuvam i5 2ra gen

  I5 2ra gen max plakjam 2000den, samo skopje.
 2. zipi123

  Kupuvam graficka

  Kupuvam graficka od 1000/2000den, moze i da ima dodaten 6x pin, ponudete vo pp
 3. ApexAlex

  Kade mozam da go kupam kabelov?

  Kade ima vakov kabel? Component AV cable for Sony PS3 & PS2 premium 1.8M HD 1080p wire 6ft | ZedLabz | eBay
На врв Дно