• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

kupuvam

 1. Нема Слика

  Купувам iphone 11/12/13

  Купувам iphone 11/12/13 вклучувајќи и 12/13 мини варијанта. Без про верзии, приоритет има цената.
 2. zipi123

  Kupuvam i5 2ra gen

  I5 2ra gen max plakjam 2000den, samo skopje.
 3. zipi123

  Kupuvam graficka

  Kupuvam graficka od 1000/2000den, moze i da ima dodaten 6x pin, ponudete vo pp
 4. ApexAlex

  Kade mozam da go kupam kabelov?

  Kade ima vakov kabel? Component AV cable for Sony PS3 & PS2 premium 1.8M HD 1080p wire 6ft | ZedLabz | eBay
На врв Дно