Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

купено

 1. 3

  Купувам половен Samsung телефон до 15000 ден

  Купувам зачуван самсунг телефон, не постар од Q4 2019 со ограничен буџет до 15000 денари. Задолжително да е самсунг, не сакам понуди за друга марка. И не мора за целата сума да се покрие, оптимална сума би било 11-12000 денари. Без козметички оштетувања и гребнатинки на екран. Преостаната...
 2. gdamjan

  Купено Купувам Ryzen 5 PRO 4650G apu

  Сакав да го земам од computer universe, но го тргнаа од понуда баш која ја правев нарачката 6 core, 12 threads, Zen2 APU со Vega 7, 65W https://www.amd.com/en/products/apu/amd-ryzen-5-pro-4650g би рекол 200€ е фер цена
На врв Дно