Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

kumara k552

  1. Продавам тастатура Redragon K552 KUMARA RGB.

    Продавам тастатура Redragon K552 KUMARA RGB.

    Продавам Redragon K552 KUMARA RGB користена 3 ипол години купена 2500 денари од Галерија. Цената на тастатурата е ниска и оди по таа цена бидејќи има скршено ќоше на десната долна страна (провери слики) и исто така на две копчиња не работи лед-от. Следи комплет со кутија и додатоци. Може да се...
На врв Дно