Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

кулери

 1. Продавам CPU Cooler - Zalman CNPS10X OPTIMA II RGB

  Продавам CPU Cooler - Zalman CNPS10X OPTIMA II RGB

  Здраво, продавам кулер за процесор Zalman CNPS10X OPTIMA II RGB во одлична состојба. Нарачан е од Џирафа (испорачан на 11 Јули 2022) и се уште е под гаранција. Користен е само 3 месеци. Го продавам бидејќи така ми стои во шкаф, немам друго PC за кое би го искористил. Цената е 1500 денари.
 2. Garfield'

  Какви кулери користите за ладење на вашиот пц?

  здраво ит другари. Какви кулери имате на вашиот пц-десктоп,еве јас имам intel stock кулер lga 1151 еве слика од кулерот и сакам да го сменам. Сакам да го сменам на нешто ново,на штрафчиња да ми биде кулерот и појако нешто да свети како ргб ? еве вакво нешто сакам или Може совет да ми дадете ?
На врв Дно