Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

kukjiste

 1. Кукиште Deepcool Kendomen Titanium

  Кукиште Deepcool Kendomen Titanium

  Кукиштето е супер сочувано, речиси како ново. Доаѓа како што доаѓа фабрички, со 5 кулери (од кои 2 светат бело), сите штрафчиња и аксесоари. Сите кулери, работат одлично. Доле, напред и горе има филтри за прашина, лесно монтирање на ХДД/ССД итн. До копчето за POWER има и копче за селектирање на...
 2. Нема Слика

  Ново серверско куќиште Inter-Tech 3U-30240

  Се продава серверско куќиште Inter-Tech 3U-30240. Куќиштето е ново и некористено до сега, доаѓа во оргиналниот пакет со сите додатоци. Куќиштето е купено преку Computeruniverse по цена од 122 EUR плус испорака и други трошоци. Го продавам ради што ми остана вишок. Доколку се монтира на Rack...
На врв Дно