• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

krypton

  1. Costigan_Jr

    Natec Krypton 770

    Ме интересира мислење за овој глушец, дали некој го има купено и како е задоволен од изработката, квалитетот на кабелот, лизгањето по подлогата, скролот и како се споредува со други модели од истиот ценовен ранг.
На врв Дно